Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor
| Wi-Fi | Πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor Κόρδοβα απέχει περίπου 11 λεπτά με τα πόδια από τον Καθεδρικό Ναό και περίπου 1 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Super Park.
Το Πάρκο Plaza de la Intendencia απέχει 850 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα. Χάρη στην εκλεκτή θέση αυτού του διαμερίσματος, το Πέρασμα του Καλού Ποιμένα είναι σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor βρίσκεται περίπου 1,1 χλμ. από το Πάρκο Sarmiento.
Αυτό το διαμέρισμα 44 τ.μ. Διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλα τα απαραίτητα σκεύη για την προετοιμασία γευμάτων. Αυτό το κατάλυμα απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Parada Transporte E53
- Τοπικά αξιοθέατα
- Rutur Viajes Excursiones y Turismo Activo1,9 χλμ.
- Museo Usina Molet1,9 χλμ.
- Museo Municipal Genaro Pérez1 χλμ.
- το Επαρχιακό Μουσείο Καλών Τεχνών Emilio E. Carrafa600 μ.
- ο Καθεδρικός Ναός800 μ.
- το Πάρκο Sarmiento950 μ.
- η Πλατεία San Martin550 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella15 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Bus Terminal1,2 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Πάρκινγκ
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor;
Paseo del Buen Pastor καθώς και Patio Olmos Shopping Mall βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor;
Θα χρειαστείτε 30 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor αποτελεί 72$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor;
Το το διαμέρισμα Espacio C Independencia Frente A Paseo Del Buen Pastor παρέχει χώρος στάθμευσης.